ВВМУ, НВУ, ВВС и СКС – класирането на Държавния военнен шампионат по волейбол

02.09.2018 г. ВВМУ, НВУ, ВВС и СКС – класирането на Държавния военнен шампионат по волейбол

Otbrana.com

От 27.08 до 31.07.2018 г. се проведе „Държавен военен шампионат по волейбол”. В него взеха участие отборите на Военновъздушните сили, Сухопътните войски, Съвместното командване на силите,  Военноморските сили, 68-ма бригада Специални сили, 2-ра механизирана бригада – Стара Загора, Служба „Военна полиция“, ВВМУ "Никола Йонков Вапцаров" – Варна и  НВУ “Васил Левски” – Велико Търново. Домакин на спортното събитие беше военно формировние 32140 – Варна.

Състезателите от представителния отбор на ВВС по волейбол бяха достойни участници в състезанието. След отличното представяне на тима, с четири победи и две загуби, заслужено спечели престижното трето място. Сборниятният отбор на Българските Военновъздушни сили включваше военнослужещи от в.ф. 28000 – Граф Игнатиево, в.ф. 52090 – Долна Митрополия, в.ф. 44510 – София, в.ф. 26720 – Черноморец, в.ф. 34420 – Костинброд и в.ф. 52860 – Кичево.

Благодарим Ви момчета за шампионското представяне! Гордеем с Вас!